فایل کامل<پرسشنامه وسواس فکری و عملی مادزلی با نمره گذاری، روایی و پایایی>

تفسیر پرسشنامه وسواس مادزلی,دانلود پرسشنامه وسواس مادزلی,کلید نمره گذاری پرسشنامه وسواس مادزلی,پرسشنامه وسواس اجباری مادزلی,دانلود پرسشنامه وسواس فکری عملی مادزلی,پرسشنامه وسواس فکری عملی مادزلی+pdf,پرسشنامه وسواس فکری مادزلی,پرسشنامه وسواس فکری عملی کودکان,پرسشنامه وسواس فکری و عملی مادزلی پرسشنامه وسواس فکری و عملی مادزلی با نمره گذاری، روایی و پایایی به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل پرسشنامه وسواس فکری و عملی مادزلی با نمره گذاری، روایی و پایایی.را مشاهده می نمایید

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات4حجم251/99 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpdf
توضیحات کامل
تفسیر پرسشنامه وسواس فکری عملی مادزلی

پرسشنامه وسواس مادزلی که حاوی 30 سوال بسته پاسخ دوگزینه ای(بلی و خیر) است. .برای تشخیص انواع گوناگون نشانه های وسواس فکری عملی است.

نمره گذاری پرسشنامه وسواس مادزلی

آزمون علاوه بر یک نمره کلی، چندین نمره جداگانه برای کنترل (9ماده)، شستشو (11ماده)، کندی/تکرار وشک و تردید(8 ماده)است. و بیشترین نمره در 4زیرگروه کنترل، شستشو، کندی/تکرار وشک و تردید به ترتیب 9 – 11 7 و 7 است. در این مقیاس نمره های بالاتر از میانگین (15)، به عنوان نمره وسواس در نظر گرفته می شوند.


روایی و پایایی پرسشنامه وسواس فکری و عملی مادزلی

راچمن و هاجسون(1980) روایی همگرا و اعتبار بازآزمایی این پرسشنامه را رضایت بخش گزارش کرده-اند.(ساناویو 1985 به نقل از سجادیان 1385) ضریب آلفای کرونباخ برای نمره وسواس کلی را 77/0 و ( نورمن1196 به نقل از سجادیان 1385) برابر با 85/0 گزارش کرده اند. پاکروان، قلعه بندی، علوی و ابراهیمی1386حساسیت و ویژگی-این آزمون رابه ترتیب برابر با5/74و9/93بدست آورده اند."

مطالب دیگر:
📃طراحی سیستم ریسندگی چرخان با معیارهای كیفیت و بازدهی عالی📃بررسی عوامل موثر در بهره وری سبز در سالن رنگرزی و چاپ و تكمیل صنایع نساجی📃وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات📃ساختار سطحی الیاف نساجی استفاده شده در امباسینگ غلتكی📃رفتار بیرون كشیدن نخ📃تاثیر تحصیلات زنان بر توسعه اقتصادی كشور📃دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری با موضوع خودکارآمدی📃تصریح مدل جهت بررسی تاثیر عضویت در WTO بر حق بیمه سرانه📃معرفی یک تابع مطلوبیت برای دستیابی به كیفیت Six sigma📃بررسی سهام (بورس)📃تاثیر تبلیغات بازرگانی در عصر ارتباطات برای كالاهای گوناگون📃مدیریت سازمانی برای رقابت و فروش كالا📃بررسی حجم نمونه و جامعه آماری📃بررسی اقتصاد بین الملل و تبعات آن بر اقتصاد داخلی📃بررسی طرح های بازاریابی📃دانلود پاورپوینت کاخ آپادانا شوش (داریوش اول)📃بررسی ورشكستگی و اثرات آن📃بررسی نقش زنان روستایی در اقتصاد روستا📃دانلود پاورپوینت چوب📃دانلود پاورپوینت فرانک لوید رایت و آثارش📃دانلود پژوهش نقشه برداری (پیمایش)📃دانلود پژوهش دانش ژنتیک (زادشناسی)📃دانلود تحقیق بررسی مكان‏یابی دیوار برشی در پلان بر پایه تحلیل‏های ارتجایی استاتیكی و دینامیكی📃دانلود مقاله اندازه گیری نوری📃دانلود پژوهش تأسیسات حرارت و برودتی